Budzimy szkoły dla dzieci z orzeczeniami po potrzebie kształcenia specjalnego!

Aktualności Facebook

🖼📸❤ Z cyklu przeglądamy szkolne archiwa ;-) Z radością wracamy wspomnieniami do roku szkolnego 🖼📸❤ Oglądając zdjęcia, widzimy i doceniamy, jak wiele dobrej pracy wykonaliśmy z naszymi uczniami ❤📈🔐Tu wspólne kodowanie na dywanie. ... RozwińZwiń

❤⚓🌱 Dziś, chcemy Wam opowiedzieć o naszych Nauczycielach...
❤⚓🌱Wiemy, że nasi uczniowie będą szczęśliwi wtedy, kiedy będą mogli znaleźć oparcie u szczęśliwych i zadowolonych nauczycieli. Dbamy o naszą kadrę i doceniamy nasz zespół.

❤⚓🌱Tak samo jak wykształcenie, dyplomy i podnoszenie kwalifikacji, ważne są dla nas otwartość, życzliwość i szacunek dla drugiego człowieka. Znamy swoje mocne strony i nie boimy się wyzwań. Lubimy siebie i cieszymy się, że możemy ze sobą pracować. Razem świętujemy szkolne sukcesy i jesteśmy dla siebie wsparciem. Uczymy dzieci szacunku, tolerancji i dialogu.

❤⚓🌱Towarzyszymy Dzieciom w ich codziennym życiu i nie tworzymy niepotrzebnego dystansu. Nasz pokój nauczycielski jest zawsze dla nich otwarty. Nie mówimy, że Dzieci mają być cicho, ale jesteśmy ciekawi, co chcą nam powiedzieć. Jesteśmy dla naszych uczniów partnerami we wzajemnych relacjach. Wiele się od nich uczymy, co bardzo doceniamy.

❤⚓🌱Nie jesteśmy nauczycielami, którzy twierdzą, że wiedzą wszystko najlepiej :-)
... RozwińZwiń

Polub nas na Facebooku!